Sobotní odpoledne 12. března jsme nabídli rodinám předškoláčků, aby se přišli podívat, jaká příjemná atmosféra vládne v naší nově zrekonstruované škole.

Předškoláčci přišli společně se svými rodiči i prarodiči.

Všechny prostory školy si prohlédli důkladně.

Důležité informace se návštěvníci dozvěděli jak od zástupců obce, tak školy. Pan starosta je krátce seznámil s historií a průběhem rekonstrukce budovy školy.

Z prezentace paní ředitelky Mgr. Dvořákové se dozvěděli potřebné informace k organizaci zápisu a provozu školy. Zazněly zde též informace o zralosti a připravenosti budoucích školáků pro bezproblémový přestup ze  školy mateřské do základní, o samotné výuce, včetně výuky angličtiny a provozu školní družiny.

V rámci prohlídky školní jídelny si mohli nabídnout malé občerstvení, které připravila paní kuchařka.

Všem návštěvníkům děkujeme za účast a těšíme se na další shledání – třeba u zápisu nebo na třídních schůzkách.

Milena Flajžíková