Školní rok zahájíme ve čtvrtek 1. září 2022 v 8.00 hodin společným přivítáním před budovou školy.

Po společné části se odeberou žáci se svými učitelkami do tříd, kde proběhne přivítání v užším kolektivu. Žáci se tento den nepřezouvají. Předpokládaný konec prvního školního dne 8:45 hod. V tento slavnostní den není družina, ani oběd.

Od pátku 2. září budou žáci ve svých třídách.

Po vstupu se přezují v šatně, kde si případně odloží své oblečení na svá místa (označena jménem). Poté pokračují do svých tříd.

Harmonogram výuky v prvních dnech školního roku

1. třída: 2. září (pátek) bude výuka probíhat první dvě vyučovací hodiny (konec v 9:40), na výuku bude plynule navazovat školní družina, případně si lze prvňáčka vyzvednout osobně.

Od 5. září bude probíhat výuka dle platného rozvrhu hodin.

2. a 3. třída: V pátek 2. září proběhnou třídnické hodiny (seznámení se ŠŘ, poučení o bezpečném chování, informace k průběhu školního roku, podmínky klasifikace atd.) a vyučování skončí v 11:40 pro obě třídy. Po ukončení vyučování odchází žáci na oběd, nebo do školní družiny.

Od pondělí 5. září bude probíhat výuka podle řádného rozvrhu.

Třídní schůzky:

1. třída středa 31.8.2022 v 17:30 (učebna 1. třídy- 1. patro) Mgr. Lenka Hájková

2. třída středa 31.8.2022 v 18:00 (učebna 2. třídy- 1. patro)            Ing. Mgr. Milena Flajžíková

3. třída středa 31.8.2022 v 18:15 (učebna 3. třídy- 2. patro) Mgr. Jana Dvořáková

Bližší informace k třídním schůzkám dostanete od svých třídních učitelů prostřednictvím Bakalářů (2. a 3. třída).